Jablonského konec přišel nedlouho po zahájení druhé části, kdy dostal v souboji obrovskou ránu od hostujícího obránce a sesunul se bezvládně dolů. Bývalému ligovému borci teklo hodně krve a přijet musela záchranka. „Čert vem body, Tomáš vůbec nevypadal dobře, byla to strašná rána. Přejeme mu brzké uzdravení,“ vzkazuje vedoucí týmu a manažer Hřebče Štěpán Sádecký.

Jeho tým šel do utkání oslabený o důležitou personu ve třech ze čtyř řad – brankář Kabele je po akutní operaci ucha, chyběl i záložník Prosek a útočník Lukič šel až do druhé části.

I tak mohli domácí vést už po dvou minutách hry, když přežili soupeřem nastřelenou tyčku a následně kopali penaltu. Jenže faul na Lukeše Vojtěch Mentberger nepotrestal, Švejda byl u tyče hodně rychle! Byla to čtvrtá hřebečská zahozená penalta z pěti v poslední době. Jedinou dal minule Lukič, jenže ten seděl na střídačce…

Místo toho se ukázala velká pohoda Chomutova, který hraje perfektně a drží jasné vedení v soutěži. Kvalitu dokreslil hezky kopnutým rohem na bližší tyč zakončený Kubíkem – 0:1.

Hřebeč mohla srovnat, zejména po přestávce byl už naskočivší Lukič po dlouhém autu blizounko, jenže po závaru mířil těsně mimo. Nevyšla ani hlavička Hajného, další hlavu vytáhl výborně brankář hostů Švejda.

A tak udeřili ze dvou rychlých protiakcí zase hosté a odvezli si cenné tři body. „Ze zápasu se určitě dalo vytěžit víc, zejména kdybychom šli do vedení, nebo kdyby se povedlo vyrovnat. Hráli jsme určitě lépe než proti Brandýsu, ale Chomutov je ve velké pohodě a je to vidět,“ hodnotil porážku Štěpán Sádecký.

Trenér Miroslav Novák žehral, že tým zase byl na soupeře moc hodný. A hlavně nedává góly. "Pak nemůžeme vyhrát! Ale slibuji, že příští týden naladíme formu a uděláme do konce podzimu devět bodů. Máme teď trošku deku, ale nebojim se, zvedneme se a ukážeme, kdo je Hřebeč," hlásí bojovně Novák a naznačuje, že se vrátí ám do sestavy. "Penalty nám moc nejdou, ale od příštího zápasu budu připraven je proměňovat. Hlavu nahoru, nás tohle nepoloží," dodal.

SK Hřebeč – FC Chomutov 0:3 (0:1). Branka: 21. Kubík, 64. Doleček, 82. Daok. Rozhodčí: Melničuk. Diváků: 200.

Hřebeč: Zajíček – T. Novák, Dolejš, Melichar, Podaný – Lukeš, V. Mentberger, Jablonský (56. Hodosi), Hajný (74. Pařízek) – Grobár (68. M. Novák), Procházka (46. Lukič).


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...