Domácím scházel ze základu jen útočník Pařízek, ale s nedostatkem jeho centimetrů si poradili bez starostí. Už po pěti minutách brejk mladých hostů zastavil zkušený Podaný a v protikontru přesně našel Lukiče, který je v téhle sezoně zatím excelentní. Když před poločasem poslal M. Dolejš přesný míč na Lukiče, ten jen doklepl na 2:0 a asi už se těšil na hattrick.

Zdroj: Bohumil Kučera

Klidně ho po přestávce mohl dovršit, ale penaltu nařízenou za faul na Podaného poslal vedle a následně v sólu obešel i gólmana, ale zařízení opět zůstanou střelou nepolíbeno.

Za Lukiče tak musel zaskočit střídající J. Dolejš, který v závěru dal na 3:0. Lukičovi však patří asistence, právě on přesnému střelci míč hezky sklepl.

„Měl dát hattrick, prostě nechce platit do kasy," smál se trenér Hřebče Miroslav Novák, podle něhož se hrál klidnější zápas. "Jen jsme měli dát třetí uklidňující gól asi dřív, protože šancí jsme měli hodně. Hosté měli jedinou větší, ale za stavu 2:0 ji nedali,“ konstatoval spokojený Miroslav Novák, jehož tým pozorně sledovali i trenéři blízkých a úspěšných třetiligových celků – hostouňský Dominik Rodinger s Jiřím Jeslínkem a velvarský Zdeněk Hašek.

Hřebeč – Admira Praha B 3:0 (2:0). Branky: 5. a 42. Lukič, 82. J. Dolejš. Rozhodčí: Chládek.

Hřebeč: Kabele – T. Novák, M. Dolejš, Melichar, Grobár (70. Jablonský) – Lukeš (79. Nadri), Prosek, V. Mentberger (79. J. Dolejš), Podaný – Lukič, Hajný (70. Hromádka).


Načítám výsledky …

Načítám tabulku …