Kladno počítá samé ztráty, uplakaná neděle mu vůbec nesedla. Kromě hořkého konce přišlo mužstvo o zraněného dirigenta Folprechta (brzy po začátku) a ve druhé části i o mladého Pospíšila, jenž si vyhodil rameno a musela pro něj záchranka.

Na hřišti Meteor ukazoval, jak budou hrát proti favorizovanému Kladnu všechna mužstva, tedy na tisíc procent. Po přestávce domácí bleskově vedli, když Pettík byl pozdě u dlouhého míče, fauloval a Dvořák z penalty nezaváhal. Jenže už po minutě faulovali také Pražané Hrubeše na rohu vápna a Šíma se ujal exekuce penalty s úspěchem – 1:1.

Chleba se lámal v 60. minutě, když další jasný penaltový zákrok na Hampla už Šíma pokazil a zkušený Toma jeho podobný záměr – ránu po své pravé ruce, v pohodě lapil.

Od té doby už hosté tahali spíš za kratší konec provazu. V poslední minutě nastavení sice Pettík vychytal z úhlu nájezd Michálka, ale následný roh přistál zase na hlavě domácího borce a jeho hlavička byla nechytatelná.

| Video: Youtube

Meteor Praha – SK Kladno 2:1 (0:0). Branky: 48. Dvořák (PK), 90 + 4. Michálek - 50. Šíma (PK). Rozhodčí: Melichar.

Kladno: Pettík – Houha, Rendla, Hrubeš, Kolářský – Pospíšil (72. Slabý), Folprecht (22. Eichler), Holub, Hampl - Kafka (46. Šíma) – Šnobl (78. Blažek).


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...