Domácí nastoupili opět v okleštěné sestavě, navíc opora Prosek pracující jako skaut Slavie byl sešívanými na poslední chvíli vyslán do zahraničí.

Přesto už do poločasu mohli domácí vést, ale tři nadějné rány poslali shodně mimo tyče. Ať to byl stoper Dolejš, nebo Hodosi.

Brzy po přestávce hosté srazili Hajného, který dobře převzal centr Pařízka a rozhodčí Mičan pískal první penaltu – Myška nezaváhal – 1:0. Jenže po pár minutách Pařízek stáhl Kostku a penaltu kopal pro změnu Ostrov. Novotného pokus málem brankář Vokoun lapil, ale nakonec se mu to nepovedlo a výsledek už vydržel.

Zlomit ho mohl Pařízek, ale v šanci zaváhal, a když v poslední minutě zákrok na Lukiče rozhodčí už další penaltou netrestal, oba celky si body rozdělily.

„Remíza asi odpovídá, byť šancí jsme měli tentokrát víc my. Bylo tam trochu málo emocí,“ mínil kouč Hřebče Miroslav Novák, který v závěru na chvíli i nastoupil a za kritiku rozhodčího si vysloužil málem červenou kartu. „Nelíbilo se mi, že nepískl tu penaltu, prý že je devadesátá minuta. Proti nám jí před týdnem pískli v 95.“ ucedil Miroslav Novák.

Hřebeč – Ostrov 1:1 (0:0). Branky: 50. Myška (PK) – 58. Novotný (PK). Rozhodčí: Mičan. Diváků: 150.

Hřebeč: Vokoun - Lukeš, Dolejš, Podaný, Hajný (84. M. Novák) - M. Mentberger (74. Nadri), Myška, Dolák, Hodosi - Lukič, Pařízek.

close Hřebeč (v bílém) remizovala s Ostrovem 1:1. Tomáš Lukič v obležení info Zdroj: Bohumil Kučera zoom_in Hřebeč (v bílém) remizovala s Ostrovem 1:1. Tomáš Lukič v obležení