První půle byla před zraky legend českého sportu Pavla Patery či Jana Suchopárka téměř celá v režii kladenského týmu, který držel míč a vytvářel si šance. V největší však Pospíšil ani nevystřelil a krásnou ránu Eichlera si parádní robinsonádou vychytal brankář Martin Vokoun jenž do Hřebče přestoupil právě z Kladna. Radost vzal také Holubovi, jenž si narazil s Pospíšilem, ale jeho lobu kousek k dokonalosti scházelo.

A tak klidně mohla vést Hřebeč, když po chybě stoperů šel Štěpánek sám na Smrkovského, ale gólman ukázal svou kvalitu. Na začátku druhé části měl zase kliku, když kapitán hostů Novák trefil hlavou po rohu tyčku!

To už byli Kladeňáci po velkém mytí hlav od trenéra Haška, který si žádal úplně jiný výkon a v pauze vystřídal Kolářského s Holubem za Čížka a hlavně kanonýra Šnobla.

Právě on to byl, kdo rozsekl brankový zápis utkání. Po brejku ho parádně vysunul Pospíšil a šutér nedal Vokounovi naději.

Ale Hřebeč kousala dál, Lukičovu bombu perfektně vytáhl Smrkovský, na druhé straně oživil hru Kafka, ale když obešel i Vokouna, pálil jen do boční tyče. Hosté tak sahali po vyrovnání až do konce a to zejména ze standardek, které umí lépe než Kladno. To se ale ubránilo a v nastaveném čase Eichler po brejku definitivně rozhodl.

SK Kladno – SK Hřebeč 2:0 (0:0). Branky: 58. Šnobl, 90. Eichler. Rozhodčí: Mrkáček. Diváků: 700.

Kladno: Smrkovský – Hrubeš, Rendla, Kolářský (46. Čížek), Borák – Houha (83. Dejčmar), Holub (46. Šnobl), Blažek (90. Procházka), Eichler – Pospíšil – Šíma (72. Kafka).

Hřebeč: Vokoun – Nadri (72. Pařízek), M. Novák, Dolejš, Podaný – Lukeš, Prosek, Hodosi (80. Melichar), Štěpánek, Hajný (72. M. Mentberger) – Lukič (80. Hanzlík).