Domácím schází zraněné opora Nádeníček s Bíbou, které v průběhu prvního poločasu doplnil stoper Mihálik. Druhá strana musela oželet skvělé duo ex-ligistů Podaný - Prosek a jejich náhrada Jablonský nemá sezonu tak dobrou jako třeba tu minulou.

Zdálo se, že mezery v sestavě brzdí méně slánský výběr, který byl v zápase aktivnější a šancí si vytvořil víc. Zejména Ceccarelli a Herčík měli výborné možnosti, ale buď šla rána mimo, nebo brankář Kabele výborně zasáhl. Při další ráně Ceccarelliho mu zase pomohl břevno.

Po obrátce se neprosadili před bránou Hřebče Veselý ani Novotný a v 65.minutě Kabele vyrazil střelu Balšánka sice před sebe, ale nedorážel nikdo.

Čtvrt hodiny před koncem tak mohli rozhodnout hosté, jenže skluzujícímu Lukičovi chyběly na zadní tyči centimetry, aby míč usměrnil za záda Junka. Domácí to pak ještě zkoušeli Balšánkem, jenže jeho tvrdé střele chybělo více přesnosti. Kabele následně vyrazil na roh také střelu Novotného a tak se body dělily.

"Klukům děkuji za dobrý výkon, který degraduje jen špatná produktivita, protože nějakou šanci jsme proměnit měli. Celkově jsme ale rád, že tým zase ukázal další posun dopředu," hodnotil trenér Slaného Jiří Veselý.

Podle jeho protějšku Miroslava Nováka byla remíza spravedlivým vyjádřením sil. "Moc šancí na obou stranách nebylo," nabídl svůj pohled.

Slánské nyní čeká výjezd na půdu jasně prvního Chomutova. Doufají, že zranění Mihálika nebude vážné, i když mladý Noll zaskočil výborně a stejně tak zkušený Vimr, jenž pro změnu šel kopat na místo Nolla krajního beka.

SK Slaný – TJ SK Hřebeč 0:0. Rozhodčí: Matějka. Diváků: 400.

Slaný: Junek – Vovk, Mihálik (36. Vimr), Javorek, Noll – Ceccarelli, Balšánek, Herčík, Veselý – Pospíšil – Novotný.

Hřebeč: Kabele - Novák, Dolejš, Melichar, Hromádka (71. Hodosi) - Lukeš, Jablonský, V. Mentberger, Hajný - Procházka (88. Pařízek) - Lukič.


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...