Úvod utkání patřil domácímu celku, který šel po zásluze do vedení potom, co Čížkův přízemní centr usměrnil k přední tyči Šnobl. Autor přihrávky pak parádně zahrál přímý kop, gólman hostů se ale vytáhl pěkným zákrokem.

Admira, jejíž mladé béčko vyhrálo s pětibodovým náskokem podzimní část Pražského přeboru, vyrovnala v 17. minutě, kdy se nadvakrát prosadil Michálek. Od té doby byla lepší, výraznou příležitost si však nevypracovala, podobně jako soupeř.

Trenér Kladna Jan Pejša pochválil svěřence za úvodní minuty, za další průběh první části svůj tým kritizoval. "Od vyrovnávací branky jsme vypadli ze hry. Byli jsme laxní při bránění a málo jsme komunikovali. Bohužel to nebylo poprvé. Takovým týmem, jaký máme, nemůže inkasovaná branka otřást," řekl.

Na gólové příležitosti byl chudý i druhý poločas, do kterého nastoupily výrazně obměněné sestavy. Kladno poslalo na hřiště osm čerstvých borců, protože jeho béčku odpadl zápas na Tatranu Rakovník B.

Mírně lepším celkem byli Kladenští. Odměnou jim byl vítězný gól. Na úrovni vápna se pěkně uvolnil Dejčmar, aby pak zpětnou přihrávkou do prostoru penalty našel Procházka skórujícího Pospíšila.

Po utkání už byl kouč Jan Pejša spokojenější. "V druhém poločase jsme byli lepší na míči, šancí ale bylo celkově méně než jiných zápasech. Pozitivní je, že utkání rozhodli mladí kluci. Každý hraje o triko a já jen kvituji, že se dokáží prosadit," uvedl.

Přístí víkend mělo hrát Kladno s Velvary, které upřednostnily Žižkov. Soupeře tak hledá. Možná jim vyjde rezerva Sparty. 

Kladno - Admira 2:1 (1:1).

Branky: 13. Šnobl, 75. Pospíšil - 17. Michálek. ŽK: Pudil - 0.

Kladno 1. poločas: Kindl - Stříška, Pechr, Hanzlík, Ježdík - Čížek, Říha, Holub, Šíma - Tóth - Šnobl.
Kladno, II. poločas: Kindl - Ježdík, Janda, Hanzlík, Nosek - Pudil, Donát, Procházka - Dejčmar, Pospíšil - Kraus.