Na chebskou umělku se Kladno chystalo svědomitě, doma trénovalo na umělé trávě. A od začátku bylo vidět, že povrch rozhodně hosty nezastaví. Dominovali a brzy vedli po dorážce Tomáše Boráka. Pak se Kladnu povedla i parádní kombinace, po níž už byl Pospíšil sám před brankářem Maškem a ten ho fauloval. Petr Hampl proměňuje penalty od začátku ročníku bezchybně a zvýšil na 0:2.

Po přestávce se dařilo dál Pospíšilovi. Dal na 0:3 a pak se mu povedla dokonce „zidanovka“ a zavěsil počtvrté. „Nádherný gól,“ pochválil mladšího spoluhráče vůdce týmu Antonín Holub, který při tvorbě hry nahradil tentokrát absentujícího Zdeňka Folprechta (chyběl také střelec Matěj Šnobl).

Pozitivem byl návrat uzdraveného Dominika Šímy do sestavy, jenž za dvacet minut pohybu na hřišti sice nastřádal dvě šance, ale nedal.

Slaný (v modrém) přežilo doma dvě penalty a nakonec porazilo Ostrov vysoko 4:0.
Parádní vlna Slaného, tým vyhrál i ve Štětí. Je divizní štikou!

Úspěšnější byl v závěru opět Hampl, jenž využil chyby obránce při dlouhém míči, a v závěru si první gól za Kladno připsal na zadní tyči doklepávající Tomáš Jankovský.

„Výsledek je zasloužený, mohl být klidně i vyšší, nějaké šance jsme nedali. Byl to zvláštní zápas, kdy jsme hodně kontrolovali míč a prakticky soupeře nepouštěli na vlastní půlku,“ komentoval výhru 6:0 Antonín Holub.

Hvězda Cheb – SK Kladno 0:6 (0:2). Branky: 11. Borák, 34. a 79. Hampl (první z PK), 51. a 61. Pospíšil, 90. Jankovský. Rozhodčí: Popelka. Diváků: 100.

Kladno: Švenger – Borák (80. Jankovský), Rendla, Hrubeš, Kolářský – Blažek (80. Pihrt), Holub (62. Slabý), Eichler (72. Šíma), Hampl – Kafka (62. Král) – Pospíšil.


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...