Po záchranářských letech se SK Slaný v divizi vyšvihlo mezi TOP týmy, ale manažer Radim Vavroch má ruce svázány prací ve své firmě. Proto když se uvolnil Zdeněk Mužík, poměrně rychle se s ním sešel a domluvil na spolupráci. "Rozhodli jsme se, že zkusíme klub zase posunout na vyšší úroveň. Zdeněk má výborné kontakty ve fotbalovém prostředí, ať už na FAČR nebo mezi hráči. Což se nám může hodit, protože v horizontu zhruba dvou let bychom rádi zkusili zabojovat o ČFL," říká Radim Vavroch.

Sám Zdeněk Mužík považuje SK Slaný za klub s tradicí, kde se fotbal dělá srdcem a nadšením. "Kamarád Radim Vavroch mě oslovil, abych mu pomohl, že kvůli pracovnímu vytížení nestíhá. Domluvil jsme se na spolupráci v mužích a já se těším na spolupráci s lidmi v klubu," říká Zdeněk Mužík.

Ten bude komunikovat také s partnery klubu. "Chci více spolupracovat s městem Slaný, kterému patří velký dík za areál. Také bych chtěl oslovit firmy, které mohou pomoci fotbalu ve Slaném. Rád bych předal ve Slaném letité zkušenosti, které jsem posbíral za fotbalovou kariéru hráče i funkcionáře," říká Zdeněk Mužík, jenž dříve trénoval Hostouň a pak jí pomáhal manažersky, ale vazby má rovněž ve Slaném, kam už před lety jako pracovník ženské sekce na FAČR pomáhal směrovat mezinárodní zápasy ženských fotbalových reprezentací.

close Sokol Hostouň - FK Mladá Boleslava 0:1 (0:1), MOL CUP (2. kolo) 16. 9. 2020, Zdeněk Mužík info Zdroj: Kladenský deník / Bohumil Kučera zoom_in Sokol Hostouň - FK Mladá Boleslav 0:1 (0:1), MOL CUP (2. kolo) 16. 9. 2020, Zdeněk Mužík