V Rakovníku udeřili hosté poprvé v 8.minutě. Standardku rozehrál skvěle Jaráb, našel Mareše, který hlavou dal na 0:1. Ve 13. min. bídný odkop brankáře Kabeleho málem trestal Mareš, který volil přihrávku na Křečka do ještě lepší pozice, jenže tomu míč na mokrém terénu sklouzl z kopačky. V 15. min. zahrávali domácí roh a Junek hlavičkoval nad Sedlákovu bránu.

Následně nebezpečnou střelu na Sedláka vyslal domácí Kučera, jenže těsně minul. Na druhé straně napřáhl Křeček a jeho bombu Kabele vyrazil. Minutu nato Nádeníček uvolnil Trnku, ale i s jeho přesnou střelou si Kabele poradil a srazil míč na roh.

Ve 30. min. byl v pokut. území sražen Mareš a rozhodčí Vnuk bez váhání odpískal pokutový kop, který pak bezpečně proměnil Nádeníček.

V 36.min. hledal Vimr na zadní tyči Nádeníčka, ale ten na jeho přihrávku ani ve skluzu nedosáhl. Ve 42.min. musel pro svalové zranění střídat dosavadní hrdina duelu Mareš, kterého nahradil Pospíšil. Deset minut po pauze si připsal Sedlák skvělý zákrok, když zlikvidoval střelu Junka, jenže vzápětí se míč dostal znovu před něj a po dorážce Vecky snížili domácí na rozdíl jediné branky. Junek pak zazlobil znovu v 61. min., ale jeho střelu z úhlu Sedlák vyrazil na rohový kop.

V 70.min. se ve velké šanci ocitl Křeček, jenže jeho střelu na poslední chvíli zblokoval obránce na roh a Rakovničtí dál spřádali myšlenky na vyrovnání. Pak následovaly dvě akce brankářů. Zatímco vysoko vyběhnuvší Sedlák situaci zvládl a dokázal míč rozehrát, na druhé straně jeho protějšek Kabele vyrobil před svým pokut. územím  už několikátou minelu, kterou využil ke zvýšení stavu Nádeníček, který v klidu poslal míč do prázdné brány. Minutu nato pak Macháček vyzval střelce k dovršení hattricku, to však Nádeníček odmítl, když poslal míč těsně vedle.

"Téměř po čtvrt století jsme získali pro Slaný divizní body. Naše hra v Rakovníku s podporou mnoha fanoušků potěšila nejen realizační tým, ale také hráče samotné. Z našeho pohledu jsme odehráli velmi dobrý první poločas. Ve druhé části měli domácí chvilkami navrch, ale naši borci se po snížení stavu nestáhli do obranné ulity a Nádeníček svou druhou brankou přinesl na naše kopačky opět klid. Za předvedený výkon jsme si plný bodový zisk v deštivém sobotním dopoledni zasloužili," hodnotil zápas vedoucí týmu Slaného Milan Šúr.

Tn Rakovník - SK Slaný 1:3 (0:2). Branky: 55. Vecka - 8. Mareš, 30. a 76. Nádeníček (první z pen.). Rozhodčí: Vnuk. Diváků: 200.

Podrobnosti připravujeme. 

Prohlédněte si fotogalerii ze zápasu.