Výborný štírek Vimr dlouho držel akcie Slaného vysoko. V první půli vyslal Nádeníčka toho brankář Toma fauloval a postižený z penalty otevřel skóre. V 52. minutě navíc po Vimrově přihrávce kapitán Křeček zvýšil, jenže za chvíli se nechal vyloučit Kubaška a Meteor ožil. V závěru svou převahu během pěti minuty okořenil i dvěma góly, přesto oslabení domácí po úniku Vimra ještě jednou vedli.

Vzápětí však neuhlídali dokonalou hlavičku Frantla a šlo se do penaltového rozstřelu. V něm selhal na úvod Zelenka, pak ještě Kubík a bod navíc tak získal Meteor.

„Jak jinak tenhle zápas než infarktový. Výhru jsme měli na dosah, přesto soupeř vyrovnal a ještě zvládl rozstřel. Škoda,“ mrzelo šéfa týmu Slaného Milana Šúra.

Slaný – Meteor Praha 3:4 PK (1:0). Branky: 22. Nádeníček (PK.), 52. Křeček, 88. Vimr – 80. Junek, 84. Kostka, 90. Frantl. Rozhodčí: Nehasil. ČK: 57. Kubašůka (S). Diváků: 230.

Slaný: Sedlák – Kubaška, Jaráb, Hansl, Zelenka – Pospíšil – Vimr (90. Maroušek), Křeček (83. Macháček), Galbavý (51.Kubík), Trnka (64. Holly) – Nádeníček (83. Tikovský).