Hostouň nachytala nejlepší defenzivu soutěže v nedbalkách. Celek Ostrova  dosud pouze dvakrát inkasoval, tentokrát však kapituloval sedmkrát! Až potom, minutu před koncem, dovolila soupeři čestnou korekci.

"Výsledek to je hezký, pro soupeře však krutý. Nehrál tak špatně, aby dostal sedm gólů," řekl trenér vítězů Zdeněk Hašek a pochválil přechodovou fázi soupeře. "Vzadu ale měli trošku zmatek," podotkl.

Do branky vítězů se po čtyřech zápasech vrátil Kudrna. "Za stavu 1:0 chytil tutový gól," mínil Hašek a ocenil stopera Trappa, jenž odehrál utkání s horečkou.

Po zranění nastoupil v průběhu druhého poločasu útočník Gajecký. Mezi střelce se však nestihl zapsat. Góly výborně hrající Hostouně tak dali Kulhavý (8., 63.), Dunderovič (18.), Hájek (68., 86.) a Lohojda (77.).