Hřebeč i bez motoru týmu Proseka (musel jet sledovat vyhlédnutou posilu Slavie) a zraněného Procházky šla v první půli do vedení, když z minima vytěžila maximum. Pařízek vyhrál hlavičkový souboj a T. Novák zblízka skóroval. Hostům nebyly nic platné protesty kvůli údajnému faulu a ofsajdu, hrálo se dál. Březová mohla také skórovat, ale poprvé chytajícího gólmana Páleníka, letní posilu, zachránila tyčka a další tutovka šla mino.

Domácím hrubě nevyšel start do druhé části, kdy nejprve T. Novák fauloval hostujícího útočníka, který šel sám na bránu a dostal po zásluze červenou kartu. Následný tlak sice Hřebeč přežívala, ale pouze do rohu zakončeného Čížem (51.).

Přesto i v deseti domácí utekli znovu do vedení. Nejprve ale museli přežít pokutový kop na zbytečný zákrok M. Dolejše. Hostujícímu Martincovi ji Páleník perfektně čapl a naopak udeřilo na druhé straně, když Jablonský ze standardky našel dokonale Melichara a ten ve skluzu nezaváhal.

Jenže hosté zbraně nesložili a střídající Poupě v závěru vyrovnal, když byl u hlavičky dříve než Páleník, a i kdyby minul, rozhodčí by nařídil další penaltu.

„Sice jsme hráli v deseti celý poločas, ale já bod beru spíš jako ztrátu. Přece jen jsme dvakrát vedli, byli psychicky silnější a hráli jsme doma. Dalo se vyhrát,“ mrzelo hrajícího trenéra Hřebče Miroslava Nováka, podle něhož byl zápas dost vyhecovaný. „Soupeřům se pořád něco nelíbilo, to mi vadilo. Přitom pár hráčů mají hodně nadstandardních,“ dodal Miroslav Novák.

Hřebeč – Březová 2:2 (1:0). Branky: 33. T. Novák, 76. Melichar – 51. Číž, 85. Poupě. Rozhodčí: Pekař. ČK. 46. T. Novák (H). Diváků: 100.

Hřebeč: Páleník – T. Novák, M. Dolejš, Melichar, Hajný (70. Jablonský) – Lukeš (70. Hromádka), V. Mentberger (83. M. Novák), Grobár (51. J. Dolejš), Podaný – Pařízek, Lukič.