V první půli se brankáři nudili, neměli ani jeden zákrok. Ve slánské bráně stál po dlouhé době Michal Sedlák, který je s Nádeníčkem v týmu nejdéle, ale na podzim odjel na dovolenou a kolega Junek už ho později mezi tyče nepustil.

Sedlák měl v zápase nakonec víc práce než jeho protějšek Přibyl, protože domácí po slušné začátku přenechali iniciativu soupeři a ten hlavně po obrátce hrozil.

Šance měl už v první části, ale zakončení Pluchy ani Farkaše mělo k přesto hodně daleko.

Domácí neprobrala ani poločasová bouře v kabině. Jednu velkou šanci si sice vytvořili, ale střídající Pospíšil tečoval nabídku Vovka těsně mimo. To na druhé straně se Sedák musel činit, a jednou dokonce zachránil šanci vlastním obličejem a musel být dlouho ošetřován.

Ještě jednou měli šanci Broďáci, ale skončila jen rohovým kopem a pak už se skóre nezměnilo. Vzruch přinesl jen zákrok Farkaše v poslední minutě na Vovka, po kterém rozhodčí Jirák hříšníka vyloučil.

"Dnes nemohu být s výkonem spokojen. Začali jsme sice dobře, hráli naši hru s kombinací, ale postupně jsme od toho nepochopitelně ustoupili a z tempa vypadli. Musím přiznat, že blíže ke třem bodům měl soupeř," přiznal smutný trenér Slaného Jiří Veselý.

Zároveň byl ale rád, že hráči vzali porážku za správný konec. "Byli naštvaní sami na sebe, viděli, že nehráli dobře. Slíbili, že příští utkání bude jiné," dodal Jiří Veselý.

Vedoucí týmu Slaného Milan Šúr mínil, že první jarní mistrák nebyl pro dvě stovky diváků pěknou podívanou. "Náš celek nepředvedl žádnou pohlednou fotbalovou kombinaci, jaké ukazoval v přípravných zápasech. Hosté dobře bránili a byli nebezpeční i ve hře dopředu. Jejich obranu dobře dirigoval vysoký Horálek. Příští týden hrajeme v Neratovicích a musíme doufat, že předvedeme lepší výkon, než tomu bylo dnes na domácím hřišti," dodal Šúr.

SK Slaný - SK Český Brod 0:0. Rozhodčí: Jirák. ČK: 89. Farkaš (ČB). Diváků: 200.

Slaný: Sedlák – Vovk, Mihálik, Javorek, Lehner – Balšánek – Sváta, Kocourek (54. Pospíšil) – Bíba (78. Novotný), Nádeníček, Dohnanský.


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...