Domácí měli výborný start do zápasu, vedli 2:0, ale pak se nechali ukolébat a bojovný soupeř po obrátce srovnal. Teprve pak Hostouň sešlápla pedál mohutněji a dvěma brankami v posledních jedenácti minutách si zajistila výhru. „Vstup do utkání jsme měli velmi slušný. Pak jsme poločas dohrávali v jakémsi uspokojení. Ve druhé půli jsme měli asi pocit, že se nám nemůže nic stát,“ hodnotil na stránkách vasekladno.cz zápas trenér Hostouně Ivan Pihávek. Doplnil, že po vyrovnání jeho tým zase ožil a mohl přidat i více branek.

Sokol Hostouň - US Praha 4:2 (2:0)

Branky: 5. a 79. Laušman, 10. Kabele, 85. Kulhavý.
Sestava: Czehowsky (46. Kudrna) - Vegricht, Dosoudil, Trapp, Charvát - Kabele, Bělíček (68. Linc), Křižka, Kulhavý, Hrnčíř - Laušman.

České Budějovice (ve světlém) přehrály Velvary 2:0. Vojtěch Gebert a Tomáš Tenkl