Domácí sice od začátku měli střely, ale hosté to samé a zejména rána pěkně se uvolnivšího Kostky a pak prudký pokus Houdka značily pro brankáře Malinu velké nebezpeční. Ten ale čapal tradičně dobře a gól nepustil.

"První poločas jsme ale odehráli velmi dobře a ke spokojenosti trenéra Václava Laušmana, který udílel pokyny pohybujíce se na druhé straně hřiště za klandrem, neboť po červené kartě, kterou viděl minulý týden, je v trestu. Na lavičce jej dnes nahradil trenér béčka Radim Vavroch," vysvětlil vedoucí týmu Slaného Milan Šúr.

Od začátku druhé půle domácí stále více tlačili na pilu, nicméně do šancí se nedostávali a slánská obrana hrála bez vážnějších chyb a spolehlivě. Zblokovala i prudké rány, na druhé straně zase zeď pomohla Malinovi při TK Nádeníčka.

Tahák fotbalové divize: Kladno (v bílém) - Česká Lípa 2:1. Dominik Šíma duel rozhodl
Reklama na fotbal i zloba obou. Šíma rozhodl o skalpu lídra v poslední minutě

V 63.min. Sedlák pohotově zasáhl po střele Dobiáše a úspěšný byl i při dorážce Nergera. V 75.min. Bíba, který za faul viděl v prvním poločase žlutou kartu, zakopl po odpískání míč a viděl druhou žlutou a byl vyloučen. Mimochodem rozhodčím Kastlem, jmenovcem sudího Kastla ze starší české komedie Ženy v ofsajdu. Tam ho hraje Lubomír Lipský a Jiří Krampol ho nakopne do zadní části těla, tady se vše obešlo bezu incidentů.

Hosté se už však ubránili. Dokonce i v téměř šestiminutovém nastavení, kdy Neratovice jejich torzo mačkaly jako citron. Nejprve Sedlák vyrazil pumelici Ducha a dorážející hráč naprosto selhal, když z malého vápna mířil asi pět metrů vedle. V úplně té nejposlednější minutě pak hosté ustáli nepřehledný závar.

Velvary (v růžovém) zaválaly a v Ústí nad Labem vyhrály vysoko 4:0.
Obrazem: To je válec! Velvary vyhrály v ex-ligovém Ústí nad Labem 4:0

"Je potřeba před našimi srdnatě hrajícími hráči smeknout a pogratulovat k získanému bodu. Z Neratovic se totiž body příliš nevozí. Bod zvenku má pro nás cenu zlata, ale musíme se co nejlépe připravit na další utkání, kdy přivítáme pražské mužstvo z Újezdu," dodal Milan Šúr.

FK Neratovice–Byškovice – SK Slaný 0:0. Rozhodčí: Kastl. Diváků: 150.

Slaný: Sedlák – Ceccarelli, Mihálik, Beneš, Zelenka (65. Vašák) – Bíba, Mareš, Dolák (81. Shkyria), Houdek (90. Herčík) – Nádeníček, Kostka.


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...