Zápas nezačal pro Slaný zrovna šťastně. Po ztrátě míče první přesná střela z hranice pokut. území na Sedlákovu bránu skončila odrazem od tyče v jeho síti. Domácí hráče tato situace nikterak nerozhodila a naopak další šance přišly na druhé straně hřiště. K vyrovnání stavu chybělo trošku štěstí, protože Trnku po dobrém náběhu brankář hostů vychytal a stejně tak o chvíli později Marouška. Ve 23. min. pak Novotný z dobré pozice přestřelil i síť za bránou. Ve 38.min. se ale rychlým vyběhnutím zaskvěl Sedlák a odmítl zvýšení stavu.

Stejně jako Slanému nevyšel vstup do zápasu, slabší chvilku si tým kouče Martina Nového vybral rovněž na začátku druhé půle. Nejprve ve 47. min. Kubeš zblízka prostřelil Sedláka i bránícího hráče a v 50. min po centru parádně hlavičkoval volný Vandas. Kosmetická úprava výsledku přišla v závěru. V 79. min. rozhodčí Cílek odpískal pokutový kop, který Galbavý proměnil a stanovil tak konečný výsledek na 1:3.

"Vyšehrad střídal téměř dvacet hráčů a pro naše borce to byla příprava poněkud běhavější. Zvlášť za první poločas si zaslouží uznání, neboť soupeř hraje opravdu rychlý fotbal a pro nás to byla výborná zkouška, ve které borci, můžeme říci obstáli," mínil vedoucí týmu Slaného Milan Šúr.

SK Slaný – FC Slavoj Vyšehrad 1:3 (0:1). Branky: 79. Galbavý (PK) – 2. Hroník, 47. Kubeš, 50. Vandas.

Slaný: Sedlák – Bíba, Jaráb, Beneš, Vašák (77. Volgner) – Mareš M. – Maroušek, Trnka (77. Řehák), Hansl (65. Danda L.), Vimr (65. Galbavý) – Novotný.