V úvodních minutách se hrálo spíše na polovině domácího celku, přesto se na druhé straně po přihrávce Lesniaka objevil v šanci Trup. po čtvrthodině hry vystrašil Nádeníček střelou k tyči brankáře Pokorného, ale byl z toho jenom roh. Další roh měli Slánští v 18.min., ale Jarábova tečovaná střela se těsně přehoupla přes břevno Pokorného brány. Poté se už už dostával do šance Kubík, ale obránce na poslední chvíli stihl jeho střelu srazit.

Na druhé straně se zaskvěl brankář Sedlák, když zhatil možnost Zíchy. Tentýž hráč pak tvrdě střílel o pět minut později, míč šel ale jen do boční sítě. Ve 32.min. Trup sklepl míč na střelu Fiřtovi, jenže ten z jasné pozice pálil nad - Slánští měli kliku.

Druhý poločas začal domácí celek náporem. Sedlák si poradil s přesnou střelou Kafky. V 64. min. byl opakovaně faulován Vimr a Galbavý z levé strany protáhl z trestňáku Pokorného.

Po další naší standardce se k míči dostal střídající Danda a míč po jeho střele dopadl na břevno. V 85.min. skvěle zasáhl Sedlák při velké šanci střídajícího Matkoviče. Poté na zadní tyči číhající Nádeníček netrefil míč hlavou podle svých představ a potřetí v řadě šli Slánští na penalty. V první sérii Křeček proměnil, za domácí vyrovnal s přehledem Suchý. Pak ale Pokorný vychytal Macháčka, zatímco Vokurka branku dal. Ve třetí sérii suverénně proměnil Jaráb a s velkou dávkou štěstí branky dosáhl také domácí Fiřt. Čtvrtá série vše rozhodla, neboť Nádeníčka opět vychytal Pokorný a domácí Nykl proměnil.

"V Lounech jsme chtěli bodovat. Zápas však skončil bez branek a potřetí za sebou jsme museli kopat penalty. V rozstřelu jsme stejně jako před týdnem doma neuspěli. Téměř čtyři stovky diváků tak viděly dvoubodový zisk domácího celku. Za realizační tým můžeme konstatovat, že se ziskem jednoho bodu spokojeni nejsme, byť jsme v Lounech nastoupili bez čtyř hráčů, kteří by se pravděpodobně objevili v základní sestavě. Pomineme-li Kubašku, který je v trestu na dva zápasy za červenou kartu z minulého kola, scházel nám ještě pracující Hansl, dovolenkující se Trnka a hlavně Mareš, který doléčuje svalové zranění. Nyní nás navíc čeká další venkovní utkání, a to v pátek večer pod světly v Chomutově," řekl Milan Šúr, vedoucí týmu Slaného.

FK SEKO Louny – SK Slaný 0 : 0 ( 4 : 2 pen.)

Slaný: Sedlák – Holly, Jaráb, Macháček, Zelenka – Maroušek, Křeček, Galbavý, Vimr – Kubík (63. Danda L.) – Nádeníček.