První poločas, to byla ze strany Kladna pohádka a óda na fotbalovou radost. Už v 5. minutě talentovaný mladíček Pospíšil otevřel skóre a zlom zápasu se jim povedl mezi 12. a 18. minutou, kdy se po rohových kopech prosadili hlavou nejprve stoper Javorek a pak Holub. „To nás dostalo na koně a začali jsme předvádět nádherné akce,“ těšilo trenéra Kladna Jana Pejšu, jehož mužstvo do poločasu dvě možnosti využilo. Nejprve unikl Pospíšil, byl ve vápně faulován a Hanzlík z penalty nezaváhal. Následné pláchl ještě Čížek  a míč naservíroval Tóthovi do prázdné. „Byl to skvělý poločas,“ radoval se kouč Kladna.

Ten druhý už se mu líbil méně. Hosté s vědomím náskoku lehce ubrali, domácí vyměnili několik hráčů v sestavě a v závěru se dočkali i dvou slepených gólů. To už bylo ale za stavu 0:6, protože se trefil také Čížek. „Dva góly dojem lehce zkazily, ale ne tolik, protože to byl super zápas, který se klukům povedl. Domácí neměli co ztratit, a tak nakonec snížili, ale to se ve fotbale stává. Já dnes budu jen chválit,“ dodal Jan Pejša.

Dobříš – SK Kladno 2:6 (0:5). Branky: 82. Soukup, 88. Maryška - 9. Pospíšil, 12. Javorek, 18. Holub, 29. Hanzlík (PK), 42. Tóth, 80. Čížek. Rozhodčí: Doubrava. Diváků: 250.

Kladno: Vokoun – Stříška, Javorek, Hanzlík, Kalina  - Růžička, Holub (82. Švambera)  – Čížek (75. Dejčmar), Procházka (65. Pechr), Pospíšil (70. Richter) – Tóth (60. Bagou).