V 9. min. se hosté dostali do první šance. Veselý zleva přihrál Pospíšilovi do dobré střelecké pozice, a ten pálil na Ježka tvrdě, ale nepřesně. Na druhé straně měli šanci domácí, ale nejlepší fotbalista Újezda Birma se zatím zastřeloval a zblízka trefil tyčku.

Ve 33. minutě viděli diváci fotbalovou parádu. Na vlastní polovině hřiště získali Slaňáci po faulu přímý kop. Balšánek si všiml vysoko postaveného brankáře a přesným kopem trefil bránu soupeře, když míč se od břevna odrazil do sítě - 0:1.

Hned po změně stran hosté ukázali rychlou a pohlednou akci, na jejím konci byl Pospíšil, který však branku těsně minul. Po chvilce chtěl Javorek míč hrudníkem sklepnout Junkovi, což se mu nepodařilo, jeho chyby dokázal využít Birma a zblízka překonal Junka - 1:1.

V 57. min. bylo se Slaným ještě hůř. Prohraný souboj ve vápně a elegantní oblouček Birmy přes Junka znamenal obrat na 2:1. Vyrovnat se hostům ale podařilo v 69. min. po delším obléhání Ježkovy brány. Vovk před šestnáctko získal míč a přihrál ho Balšánkovi, ten poslal míč mezi hráče před Ježkem a Mihálik se zorientoval nejrychleji - 2:2.

"Na umělce v Průhonicích jsme odehráli s domácím celkem dobrou partii. Naše účinkování končí letos čtvrtým místem v soutěži s velmi solidním ziskem 53 bodů. Nyní mají hráči třítýdenní volno a 10.července je čeká první trénink," shrnul základní informace vedoucí týmu Milan Šúr.

Trenér Slaného Jiří Veselý byl spokojen s výkonem týmu a nejen v sobotu, ale v celé sezoně. "S Újezdem to byl dobrý výkon, jen je škoda zbytečných individuálních chyb, po nichž jsme inkasovali. Ale celkově to byla moc dobrá sezona. Odpočinek nebude dlouhý, ale těším se na něj. Pak se zase pustíme do práce," plánuje trenérská kometa sezony, které po příchodu z I. B třídy dost lidí nevěřilo, ale tak jako s futsalisty Kladna a pak s fotbalovým Libušínem hrál o medaili i se Slaným letos. 

SK Újezd Praha 4 – SK Slaný 2:2 (0:1). Branky: 51. a 57. Birma – 33. Balšánek, 69. Mihálik. Diváků: 80.

Slaný: Junek – Vovk, Mihálik, Javorek, Dohnanský – Balšánek – Pospíšil, Kocourek (80. Nádeníček) – Ceccarelli, Novotný, Veselý.


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...