Ruku na srdce, zatím to žádná Brazílie nebyla. Spíš Houslice. Ve vichru se nikomu moc nechtělo pracovat, běhat, a tak obě strany byly rády hlavně za to, že se nikdo nezranil.

Výhru vystřelil Tuchlovicím jejich hlavní sniper Jaroš, jemuž dobře předložil merunu Žahour. Na gólu se podílel i zmíněný Baratynskyy, jehož trenér Supáček vedl už v dorostu na Kladně a do svých týmů ho lákal několikrát.

Brankář Cimrman, naděje SK Kladno
Na béčko Teplic Kladno nemělo, výborně ale chytal Cimrman

Jeho tým byl lepší. V úvodu druhé části mohl Červenka zvýšit ze sóla a Tuchlovice měly i další šance, ale postupně se chytal také Libušín, i když mu scházeli kvůli nemoci třeba Abrham, Fujdiar či Křenek. Také proto pomohl ze Slavoje půjčený Zieber a po dlouhé době naskočil kouč futsalové Slavie Frič. Tahle zkušenost byla cítit a Baníček nakonec měl tutové šance. Jenže Kaválek poslal svou šanci nad a v závěru byl na penaltě volný Koco, ale přece jen je to původním povoláním brankář a zamířil vedle.

A tak Tuchlovice výhru uhájily. „Všichni si zahráli a nikdo se nezranil. Jinak byla ovšem úroveň zápasu slabá. Byla zima, vítr a na hráčích byla patrná nechuť běhat,“ ucedil kouč Tuchlovic Miroslav Supáček.

Libušínský Jiří Veselý celkem souhlasil, ale i vzhledem k tomu, že jeho tým nebyl favoritem, tak kritizovat nechtěl. „Hlavně v obraně jsme podali velmi slušný výkon a šance jsme si nakonec také vytvořili,“ mínil.

Tuchlovice – Libušín 1:0 (1:0). Branka: 32. Jaroš.

Tuchlovice: Skalák – Pilař (70. Jelínek), Kubů, Nosek, Brnovják – Tóth – Červenka (70. Malák), Kraus (60. Ježil), Žahour (60. Hodan) – Jaroš (46. Fitko), Baratynskyy.

Libušín: Poráčanin – Pucholt, Veselý, Kaválek, Caizl – Frič, Zieber – Obradovič, Volf, Hudousek – Hejda. Střídal Koco.

Divizní FK Baník Most-Souš (v modrém) v domácím zápase s Hostouní.
FOTO: Most pokořil dvakrát Miker, Hostouň díky tomu veze výhru