Jak si vedly v sobotu rezervy týmů z Kladenska ve fotbalové I. A třídě? Lépe Kladno, které doma v Unhošti remizovalo s Klecany 0:0, Slaný prohrálo 0:2 v Jinočanech. Přitom by body docela dost potřebovalo.

Třetí Kladno hrálo s pátými Klecany, a tak se čekal kvalitní fotbal. A přes skóre 0:0 tomu tak bylo. Šance se objevily na obou stranách, nicméně střelci tentokrát mlčeli, včetně těch špičkových. Zatím osmibrankový Matěj Šnobl vyšel naprázdno, přestože možnosti měl a jednou dokonce šel sám na gólmana. Na druhé straně také Antonín Hrdina ukazoval, že jeho dosavadních šest zásahů není náhodných a byl pro brankáře Cimrmana hodně nebezpečný.

„Výsledek 0:0 podle mne moc neodpovídá, protože šance si vytvořily oba celky. Musím říci, že to byl podle mne kvalitní zápas, kde s námi soupeř držel krok i fyzicky. Je vidět, že mají kvalitu, a tým dobře poskládaný,“ uznal také sílu soupeře domácí trenér Tomáš Abrham.

Kladno B – Klecany 0:0. Rozhodčí: Hlavnička. Diváků: 80.

Slaný má aktuálně velké potíže se skládáním sestavy, marodů je moc. Pociťuje to i B tým, který měl na střídání jen mladičkého Jiřího Říčku a asistenta trenéra Pavla Čablíka… Navíc k zápasu hosté přistoupili moc vlažně. Když už ve třetí minutě běžel potřetí domácí hráč sám na brankáře Junka a proměnil, určil tím ráz jasnému zápasu. Výsledek sice byl dlouho otevřený, ale jen díky výkonu Junka, který chytil minimálně čtyři jasné branky. „On jediný zaslouží pochvalu, díky němu je pro nás výsledek ještě mírumilovný,“ ucedil zklamaný trenér Radim Vavroch, ale věří, že do příštího zápasu s Jílovištěm už se někteří marodi uzdraví a Slaný bude zase silným nováčkem, jako zkraje soutěže.

Jinočany – Slaný B 2:0 (1:0). Branky: 3. T. Volek, 71. Ambrus. Rozhodčí: Petýrek. Diváků: 85.


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...