Uběhlo jen pár vteřin a Milín už díky trefě zimní posily z béčka Králova Dvora Jiřího Bicana vedl. „Ani jsme se nedotkli míče,“ ucedil trenér Slaného B Radim Vavroch.

Jeho tým pak inkasoval ještě jeden gól a opět od Bicana, který tak svému slavnému fotbalovému příjmení dělal ve Slaném čest. Mimochodem ten slavný „Pepi“ Bican na stejném hřišti kdysi jako trenér Kladna s domácími prohrál a vzteky zlomil svůj čibuk, jak vzpomíná slánská legenda Josef Knespl, tehdy kouč týmu z Královského města.

Moc hezký fotbal, ale radost z výsledku 1:1 neměly jak domácí Velká Dobrá (v modrobílém), tak hosté - Vestec.
Dobrá i Strašecí na hraně pádu do B třídy. Jaké jsou sestupové propočty?

Ale zpět do dnešní A třídy, kde se bojuje tvrdě o postup i záchranu. Milín by ještě mohl být druhý, ale ve Slaném zazděnými tutovkami doslova dráždil hada bosou nohou. Domácí makali a v 89. minutě byli odměněni pokutovým kopem za faul na Herčíka. P. Danda ho proměnil a rázem bylo domácích plné hřiště. Zelenka a hlavně Herčík sahali po vyrovnání, jenže gól nedali a Milín už body udržel.

„Za mě jsme hráli rozhodně proti nejlepšímu týmu soutěže, ale to jen opakuji, co jsem řekl už na podzim. Jen nechápu, proč tabulku nevedou,“ chválil Radim Vavroch hosty, v jejichž obraně nastoupil i bývalý borec Fiorentiny, Anderlechtu, Hullu či Sparty Ondřej Mazuch a další výborní čutálisté. „I proto náš tým chci pochválit, odmakali jsme to, i když měl soupeř daleko víc šancí. Teď musíme uspět proti Královu Dvoru,“ plánuje Radim Vavroch, jehož tým je aktuálně čtvrtý od konce na sestupové příčce.

Slaný B – Milín 1:2 (0:2). Branky: 89. P. Danda (PK) - 2. a 31. Bican. Rozhodčí: Drábek. Diváků: 122.


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...