NEJLEPŠÍ ZÁPAS HISTORIE BRAŠKOVA?

Kladno sice začalo podle předpokladů rychlým zásahem Čermáka, ale tím skončilo. Hosté ze dvou standardek udeřili Jarošem a ve druhé půli Najerem, to byla jejich největší deviza. „Oproti nám jsou narostlí, navíc mají kolem devadesáti kilo a je jim třicet. Připravovali jsme se na to, ale stejně nezvládli. Druhý gól navíc domácí hodně nakopl,“ mrzelo asistenta hostů Jaroslava Tesaře.

Bývalý prvoligový brankář i celé Kladna pak jen sledovalo, jak rozjetý Braškov hraje jeden z nejlepších zápasů v historii klubu. Repaský úchvatné sólo přes tři borce ještě vyšperkoval pasem na Brodského a pak slalom předvedl i tank Jaroš – 4:1! „Úžasný výkon kluků, drželi se scénáře i poté, co inkasovali. Pro mě to byl zatím největší trenérský zážitek,“ neskrýval nadšení trenér Braškova Dan Míčka, jenž nemohl využít zraněné hráče ani Jana Pejšu. Jako kouč SK Kladno proti svým hráčům hrát nechtěl.

KONEČNĚ NAPLNO

Hostouň potřetí hrála doma a konečně mínila získat tři body. Proti Lánům byla jasným favoritem, a ani sympatický výkon hostů jí v cestě za třemi body nezastavil. Brzký gól dal Bureš, jenž se ocitl sám za obranou a přesně loboval brankáře Javůrka. Pak se však domácí až příliš uklidnili a do půle neudělali nic, naopak mohli z jedné akce sami inkasovat. V poločase tak chytili drobný kartáč a v rozmezí 53. a 57. minuty Fábry s Lincem náskok pojistili. Hostouň byla lepší až do konce, Lány se propracovaly k jedné tyčce, víc nezvládly. „Plán byl jasný, doma konečně za tři body. Navíc jsme mohli za stavu 3:0 i vystřídat, takže spokojenost,“ řekl kouč Hostouně Miroslav Supáček, podle něhož soupeři až příliš schází Balík.

Béčka Kladna a Hostouně se utkají v neděli od 16 hodin na stadionu v Hostouni. Může to být zápas plný náboje, pokud to zdravotní situace dovolí a soutěže se nepřeruší.


Načítám tabulku ...