Tuchlovice začaly opatrně, byly si vědomy síly protivníka a ten ji také dokazoval, když dobře kombinoval a především po stranách a z rohů domácí dost zatápěl. Ti se soustředili na obranu, ale v závěru poločasu také měli jednu pěknou šanci.

Tu nedali, ale od začátku druhého dějství začali přitápět pod kotlem. Jejich tlak korunovala nádherná bomba Krause z 24 metrů do horného rohu brány a bylo to 1:0.

Pak už zase hrály hlavně Tochovice toužící po vyrovnání. V těch chvílích podržel Tuchlovice brankář Tůma, který v zimě přišel z Rakovníka a odchytal zatím svůj jasně nejlepší zápas. Výkon korunoval udrženou nulou, která jeho výkon opatřila zlatým cejchem.

Domácí čekali hlavně na brejky a v závěru se jim jedna akce povedla. Střídající agilní Brnovják se probil do vápna a byl faulován - z penalty uzavřel účet zápasu neomylně Jaroš.

Jediným minusem je pro domácí ztráty Pihrta, který v 84. minutě po druhé žluté dostal i červenou kartu.

"Začali jsme obezřetně, protože jsme věděli, že soupeř je skutečně kvalitní. Vše jsme odbránili a ve druhé půli jsme přidali a Kraus dal krásný gól. To nás zklidnilo, ale až moc, hosté se začínali tlačit dopředu a rázem se hrálo nahoru dolů. Podržel nás brankář Tůma a po proměněné penaltě jsme zápas dohráli ke třem bodům," shrnul duel trenér Tuchlovic Miroslav Supáček.

AFK Tuchlovice - SK Tochovice 2:0 (0:0). Branky: 52. Kraus, 89. Jaroš (PK). Rozhodčí: Kramný. ČK: 84. Pihrt (T). Diváků: 120.

Tuchlovice: Tůma - Pudil, Duchoň, Nosek, Kárník - Bureš (89. Matějovský), Tóth - Cabejšek (89. Hodan A.), Pihrt, Kraček (60. Brnovják) - Kraus (69. Jaroš).


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...