Jak k tomu došlo? Tuchlovice minule v Poděbradech přišly i jedničku Pospíšila, který byl vyloučen a ještě se zranil. Se zády má problémy i jeho náhradník Rajninec, a tak vedení začalo přemlouvat k návratu vysokého gólmana Šimka, který už kariéru ukončil. Ten i bez tréninku podal skvělý výkon a za stavu 1:0 chytil hostům vyloženou šanci. „Hráč na něj šel sám, ale Šimek se roztáhl a chytil. Byl to hrdinský čin, a protože je policistou, přesně splnil jejich heslo Pomáhat a chránit!“ smál se trenér Tuchlovic Miroslav Supáček.

Ten byl rád, že celé mužstvo zápas odmakalo a napravilo nemastný neslaný výkon z Poděbrad. Tentokrát šlo za výhrou, i když hosté hráli výborně a dokonce víc drželi balon. Jenže zmíněnou šanci za stavu 1:0 zahodili a za stavu 2:0 trefili po závaru břevno.

To Jaroš se trefil hned dvakrát a dal tmu klid. Ten pak potvrdil ještě Kraus přesnou hlavičkou, i když po utkání přiznal, že hlavou snad nikdy gól nedal.

„Všem hráčům patří poděkování, protože soupeř byl velmi dobrý, ale naši hoši také předvedli dobrý výkon a v rozhodujících chvílích se to tentokrát přitočilo k nám,“ uzavřel Miroslav Supáček.


Načítám výsledky …


Načítám tabulku …
Česká Lípa excelovala, v Kladně vyhrála 8:1.
Tvrdý kladenský návrat do reality. Co na to trenéři?