Vytrvalé deště se podepsaly na kvalitě trávníku, s čímž se v do poločasu lépe vyrovnali domácí a šli zaslouženě do vedení už po třech minutách, kdy se z rohu prosadil Laštovka. Domácí mohli klidně skóre navýšit, ale tři šance zahodili nebo je pochytal Skalák.

Po obrátce nastoupili hráči Tuchlovic s větší aktivitou a domácí zatlačili. Po faulu na Bureše vyrovnali po hodině hry z pokutového kopu a mohli přidat další branky. Jenže podobně jako Průhonice v první půli je nedali.

"Ve druhé půli jsme hráli opravdu dobře a mohli přidat další góly, ale v první části jsme zase mohli inkasovat. Podle mne se body asi zaslouženě dělily rovným dílem. S výkonem ve druhém poločase jsem spokojen, s první částí v žádném případě néé," ulevil sil trenér Tuchlovic Miroslav Supáček.

Spartak Průhonice - AFK Tuchlovice 1:1 (1:0). Branky: 3. Laštovka - 60. Fitko (PK). Rozhodčí: Novotný. Diváků: 111.

Tuchlovice: Skalák - Pilař (46. Tóth), Fitko, Duchoň, Kárník (57. Kraus) - Kubů, Růžička - Žahour (78. Ditrich), Bureš, Sedláček - Baratynskyy.