Zápasu předcházela docela dramatická příhoda, protože rozhodčímu se udělalo nevolno, musela pro něj přijet záchranka a nahradil ho první asistent a zápas s malým zpožděním začal.

Na jaře se Chlumci zápas na Dobré nepovedl, v závěru inkasoval rozhodující branku, ale tentokrát se karta otočila. Přitom domácí zahráli proti posílenému sokovi kvalitní zápas. Brzy je poslal do vedení Popelka a pak sudí spravedlivě na obě strany zapískal pokutový kop za ruku. Ezeala i domácí Zelenka je proměnili, a tak Čechie zase vedla 2:1. „Pak jsme bohužel vyrobili první zbytečnou chybu, rohový kop vůbec neměl být. Z něj pak na bližší tyči volný hráč srovnal,“ zlobil se po Řehákově vyrovnání (48.) trenér Velké Dobré Marek Abrham a mrzely ho i zahozené šance, Sekanina dokonce netrefil odkrytou klec.

Domácí tým pak dvakrát chyboval na půlicí čáře a tyhle ztráty hosté s kádrem plným zajímavých fotbalistů potrestal. Zelenka sice ještě snížil a chybělo dvacet minut do konce, ale Chlumec tentokrát zatáhl oponu a už Čechii k ničemu nepustil.

V úplném závěru navíc Andruchovič fauloval a byla to už druhá žlutá karta – musel tak předčasně do kabin. „První byla za řeči, přitom to hráčům neustále omíláme. Celkově je strašná škoda, že jsme proti kvalitnímu soupeři neuhráli nějaký bod. Hráli jsme dobře, ale nesmíme si dovolit takové chyby, jako občas děláme,“ dodal Marek Abrham.

Velká Dobrá – Chlumec 3:4 (2:1). Branky: 18. Popelka, 28. z PK a 72. Zelenka - 20. Ezeala (PK), 48. Řehák, 60. Šedivý, 68. Dvořák.


Načítám výsledky …

Načítám tabulku …