Libušínští šli do zápasu bez dvou zásadní postav své ofenzivy, vykartovaného Abrhama a Obradoviče, který musel z osobních důvodů domů na Balkán. A tak se navrátilec ze Lhoty Kaválek stáhl a zkoušel zásobovat rychlá torpera Fujdiara s Jechumtálem balony do běhu. Tahle taktika vyšla po půl hodině, kdy pláchl Fujdiar a po jednom doteku trefil křižně šibenici.

Lepší byl ovšem velmi dobře sestavený tým hostů. Už před gólem měl šance, ale skvěle chytající Poráčanin nestačil až na ránu Malého, který po rychlém kontru vyrovnal.

Šéf komise rozhodčích SKFS Petr Blažej a místopředseda Josef Váňa. Dlouhodobě tvoří tým.
Horké dny Blažeje: jde před etickou komisi i s píšťalkou na plac

Po přestávce Jíloviště vedené internacionálem Horstem Sieglem a na hřišti Janem Rajnochem ještě přidalo, mělo velký tlak, ale defenziva Libušína v čele s Poráčaninem odolávala. Nakonec hosté přece jen branku dali, když Poráčanina překonal tři minuty před koncem skákavou střelou V. Janoušek a fanoušci se drželi za hlavy, jak tohle gólman mohl pustit. „Jenže já stál přímo u toho a viděl, jak míč po odrazu úplně uskočil. Za ten gól vůbec nemohl,“ hájil svého gólmana stoper Jiří Veselý.

Jeho tým bleskově přeskupil řady, vysunul Kaválka a ten vyrovnal. Křenek mu sklepl míč na třiceti metrech a šutér nádhernou bombou potěšil duše fotbalových fanoušků. Kromě těch hostujících, kteří už tenhle šok nevydýchali a odvezli si jen bod.

„Pro nás je bod skvělý, Jíloviště hrálo parádní kombinační fotbal. Nám se vyplatila taktika, když jsme se při absenci Abrhama a Obradoviče víc stáhli a hráli na rychlá křídla. Mužstvo dozadu odvedlo skvělý výkon stejně jako brankář Poráčanin a Kaválek přidal nadstavbu. A krásnou,“ usmál se Jiří Veselý.

Libušín – Jíloviště 2:2 (1:1). Branky: 27. Fujdiar, 88. Kaválek - 36. Malý, 87. V. Janoušek. Rozhodčí: Benák. Diváků: 100.


Načítám výsledky …

Načítám tabulku …
TJ SK Hřebeč - SK Hvozdnice 3:4 (2:0) Pen: 2:3, KP, 10. 11. 2018
Hřebeč málem ztratila třígólový náskok. Jenže Kabele chytil penaltu!