Základem vývoje zápasu byl první poločas, který Tuchlovice neodehrály moc dobře. Velim byla lepší a dvěma góly nasměrovala skóre tam, kam potřebovala. Nejdřív vypálil z dálky Michálek (24.) a brankář Skalák se po jeho ráně natahoval marně.

Před poločasem se domácí po rohu rozčilovali, že rozhodčí neodpískal údajnou ruku hostů, kteří neváhali a na tři přihrávky předvedli parádní brejk, po němž Vácha dostal Tuchlovice do kolen.

Po přestávce se sice domácí zmátořili a předvedli lepší fotbal než do půlky, ale ke snižující trefě se nedopracovali. Měli sice několik závarů po rozích, Sedláček kopl pěkně jeden trestňák, ale brankář Drápela ho konečky prstů vyrazil,

V závěru Tuchlovice otevřely hru a v poslední minutě podnikli hosté brejk, který zastavil jen faul - z penalty pak Ramšák jistil na 0:3.

"Bohužel, s takovým soupeřem nemůžeme v poločase prohrávat o dva góly, pak je to těžké," posteskl si trenér Tuchlovic Miroslav Supáček.

Tuchlovice - Velim 0:3 (0:2). Branky: 24. Michálek, 44. Vácha, 90. Ramšák. Rozhodčí: Tvaroh. Diváků: 90.

Tuchlovice: Skalák - Pilař (55. Kedroň), Duchoň, Nosek, Kárník - Kubů, Tóth - Brnovják, Kraus (45. Baratynskyy), Sedláček - Jaroš.


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...