Lhota se může spolehnout na domácí body a to jí vyšlo i tentokrát. Sice si několikrát vylámala zuby na skvěle chytajícím brankáři Truhlářovi, když neuspěl dvakrát Kala ani Chvojka, ale Denys Danylych na něj dvakrát recept. Paradoxně první branka těsně před půlí vypadala lacině, Danylychovi se totiž hlavička moc nepovedla, ale míč se odrazil do Truhláře a pak do brány.

V 70. minutě málo zlobící Švermov, jemuž citelně schází Marek nebo Vaněk, inkasoval podruhé. Ve vápně přiťukl Chvojka patičkou míč Danylychovi a ten zblízka nezaváhal.

„Máme za sebou další těžký zápas, ale tentokrát jsme soupeře nepouštěli do větších šancí, i proto, že zpátky v sestavě byl Tomáš Vlasatý. V útoku nás sice gólman hostů párkrát vychytal, ale první gól byl asi z těch lacinějších a uklidnil nás,“ mínil trenér vítězů Petr Cais.

Hostující David Müller byl zklamán. "Když chceš vyhrát, musíš dávat góly. Jenže my si nevytvoříme tlak, ani šance, takže ty góly ani nemáme z čeho dát. Jsem zklamaný," přiznal trenér, podle něhož by Lhota měla být klubem na úrovni Švermova, ale jeho tým zápas absolutně nezvládl. "Domácí vyhráli zaslouženě. My momentálně nemáme mentalitu, abychom zápasy vyhrávali. Absence zkušeného Tomáše Marka, nejlepšího střelce týmu Olivera Vaňka a zimní odchod Vojty Steinbacha se ukazuji jako víc než klíčové. Ale nic nevzdáváme, budeme bojovat dál, jen si hráči musí uvědomit, že o záchranu se hraje jinak. Přijde mi, že někteří se ještě neprobudili ze zimního spánku," dodal zklamaný trenér Baníku.


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...