Půl hodinky se Hostouň držela, ale pak ji načal Fábry, jenž ještě nedávno kopal za ní. Koneckonců většina dobrovízského kádru Hostouní prošla, někteří áčkem, jiní béčkem. Každopádně Fábry se pak už raději držel zpátky. „Řekl jsem mu, že pokud dá víc jak jeden gól, podpálím mu barák. Další dvě tutovky tak radši zakopl,“ zase se smál Kukelka.

Jeho tým pak ještě vytrestali bratranci Krupičkové, do půle to bylo 3:0 a bylo vymalováno. Víc z áčka půjčený gólman Saladiak nedovolil a zachytal si opravdu hodně.

„Dobrovíz je jinde než my, ani jsme si neškrtli. Možná nějaké dvě pološance. Béčko Hostouně jsou teď oni, my jsme až céčko,“ přiznal Karel Kukelka s tím, že až se kluby úplně nemusí, hrál se pohodový zápas bez unfair zákroků.

Hostouň B řeší aktálně probém hlavně s posledním zápasem podzimu na Velké Dobré. Svaz ho přehodil na neděli, ale to hraje doberské béčko důležitý zápoas III. třídy s Hřebčí B o první místo. Návrh na nedělní odpoledne Hostouň nepřijala, protože to zase kope její áčko na Slavii o první místo v ČFL a kluci se chtějí jet kouknout. "Uvidíme, jak to svaz vyřeší, podle mne měli vzít jinou dvojici, která nemá béčka," myslí si Karel Kukelka. 


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...