Vzhledem k citelnému oslabení domácích mělo utkání očekávaný průběh. Lhota měla téměř po celý zápas územní převahu, již ale přetavila pouze v dva góly. Bojovná Hřebeč začala být nebezpečná až potom, co hrála bez vyloučeného Stříbrského (49.), jenž sestřelil unikajícího Mbaha.

"Bylo to jak v Libušíně, také jsme tam hráli o mnoho lépe, než v jedenácti," posteskl si hřebečský forvard Jindřich Faktor, který se za stavu 0:1 ocitl v obrovské šanci.

Zmařil mu ji gólman Kučera. Jinak hráč lhoteckého béčka zaskočil za Vošmíka, jenž si při rozcvičení zřejmě zlomil palec. "Blbě jsem to ale trefil. Škoda, byla to jedna z našich mála šancí. Třeba to mohlo být jiné," posteskl si Faktor a podotkl, že soupeř byl aktivnější a měl víc ze hry. Měl ale i štěstí, protože chvíli po jeho šanci trefil z dálky Dobiáš tyč.

Herně jasně lepší Lhota měla dost příležitostí utkání rozhodnout. Takto se o výsledek strachovala až do závěrečného hvizdu. Její kapitán a autor obou gólů Matyáš Kudela mínil, že vinou snížené aktivity v posledních dvaceti minutách si o branku koledovali.

"Nakonec se nám to mohlo vymstít," prohlásil s tím, že pokud by se šancemi nenakládali lajdácky, mohl být závěr utkání z jejich pohledu klidnější. "Tři body jsme si ale zasloužili," uzavřel.