Doksy v derby skvěle začaly a první pětatřicet minut na hřišti vládly. Měly i šance, ale využily jedinou, když se k průnikové přihrávce dostal Nesládek a potvrdil roli kanonýra. Jenže Baník z minima vyrýžoval maximum. Před pauzou nová posila z Motorletu Hudousek (druhou posilou  je Pokorný z SK Kladno) předal Abrhamovi, ten Obradovičovi a brankář Tesař neměl nárok. Také on se přitom těšil, že konečně vyhraje svůj první zápas za Doksy.

Nakonec se mu to přece jen povedlo a hodně tomu pomohl. Ve druhé části totiž chytil velkou šanci Křenka a při následné dorážce mu pomohli obránci na brankové čáře. Na druhé straně po chvíli dostaly Doksy standardku a Chaloupka kopl trestňák jako pravý mistr - přesně za háčky 1:2. Doksy pak výhru uhájily, i když z brejků vedení trestuhodně nepotvrdily. "To jediné nás může mrzet, že jsme mohli být dřív v klidu a nenervovat se, protože jsme podle mne byli lepší celé utkání a těch šancí byla spousta. Každopádně klukům patří díky, podali výborný výkon," těšilo trenéra Doks Martina Škváru.

První kolo krajského přeboru: Tuchlovice (v červeném) - Hřebeč 1:0.
Derby v Tuchlovicích rozhodly slepené góly. Krásně je trefili Kraus a Fitko

Domácí Jiří Veselý litoval, že před pěknou návštěvou 150 diváků jeho parta nedosáhla aspoň na bod. "Zlomový moment byla ta šance Křenka, protože kdybychom dali gól, něco bychom uhráli. Jinak byly Doksy hlavně skoro celý první poločas lepší, výborně posílily, útočníci Nesládek s Balíkem nám dělali problémy. Celkově si myslím, že na A třídu to byl velmi kvalitní zápas," dodal Veselý.


Načítám výsledky …

Načítám tabulku …
I. A třída: Remíza v derby Velká Dobrá (v bílém) - Nové Strašecí.
OBRAZEM: Původně klidné derby na Dobré málem končilo rvačkou