Libušín dvakrát vedl o dvě branky, ale mladý celek Hostouně se nikdy nevzdal a potvrdil, že na jaře se bude o body prát statečněji než na podzim.

Baník si liboval po skvělém startu, který proměnili v góly hezkým volejem Maroušek po akci Jechumtála a pak Hrubý z penalty za faul opět na Marouška. Domácí Svoboda však hostům vzal vítr z plachet. Nejdřív procedil míč do brány po centru a po další křídelní akci zakončoval hezky ve skluzu.

Po obrátce zase Libušín začal dobře. Stoper Veselý vypíchl míč a předložil Obradovičovi, jenž zakončil sólo šťastnou střelou o tyčku do brány. Když pak po krásné kombinaci pálil Maroušek nekompromisně pod břevno, zdálo se hotovo, ale Hostouň během pár minut zase srovnala.

Pomohl jí chybou brankář Poráčanin, který si srazil míč do brány sám, pak vypálil pěkně k tyči zkušený Motlík – 4:4 (70.)!

Domácí se radovali jen pět minut. Pak jim zase pláchl Obradovič, míč si ve vápně zasekl a nekompromisně zavěsil.

„Tentokrát nám nefungovala tak dobře obranná hra včetně brankáře Farise, ale zase nás podržel útok. Je to důkaz, že tým je zdravý a že funguje,“ byl rád zkušený obránce Libušína Jiří Veselý a se smíchem dodal, že po nervózní koncovce musel obejít všechny největší fanoušky Libušína a zkontrolovat, zda nemají srdeční problémy. „Naštěstí byli všichni v pořádku, ale jejich srdeční soustava asi dostala zabrat,“ usmál se Veselý.

Hostouň B – Libušín 5:4 (2:2). Branky: 14. a 40. Svoboda, 63. vlastní Poráčanin, 70. Motlík – 3. a 61. Maroušek, 9. Hrubý (PK), 52. a 76. Obradovič. Rozhodčí: Petýrek. Diváků: 80.