„Chlapi, máte tady to pivo!“ volala paní z doberského stánku a nikdo nereagoval. Běžela totiž 90. minuta a šlo o hodně. Chlumec se marně snažil potřetí dobýt branku Martina Kindla, obránci před ním ale bránili dokonale.

Když vezmete poslední doberské zápasy doma, tenhle byl jako přes kopírák. Z vedení 3:0 se postupně stala story s pomalu kriminální zápletkou.

Domácí si vytvořili náskok dvou gólů, když už ve 2. minutě Zelenka a po půlhodině Richter z trestného kopu mířili dokonale.

Vše se zkomplikovalo v poslední minutě poločasu, kdy se do hry vložil rozhodčí Orálek. K velké nelibosti domácích vyloučil za druhou žlutou kartu Rogerse a zloba na jeho osobu se pak linula celým druhým poločasem.

Chlumec přitom zahájil přesilovku prachmizerně. Pustil za záda Ondráška, ten ale ještě v tutovce nechal vyniknout brankáře Pokorného.

O chvíli později utekl Zelenka a stejnou šanci ještě vyšperkoval přihrávkou Porazilovi, který mířil do prázdné. Tady se zase trochu hněvali hosté, hlásili asistentovi ofsajd, ale ten měl jiný názor.

Brzy byl ale v křížku s domácími fanoušky. Ti byli klidní do chvíle, než tým z Berounska začal hrát dobře. Střídající Ezeala hlavou umístil centr ze standardky k tyči tak přesně, že ani mrštný Kindl nedosáhl. A po chvilce předvedl pohlednou kličku Šedivý a pověsil merunu pod horní tyč – 3:2.

Nervy pak tekly jako stoletá voda, skoro každý výrok rozhodčího domácí špatně nesli (v části měli pravdu), ale hráči se soustředili na hru a přestože se od druhého gólu Chlumce hrálo ještě půl hodiny, do žádné velké šance už hosty nepustili. A to ani v dlouhatánském nastavení.

Domácí tak cennou výhru uhájili a díky tomu byl klidnější i odchod rozhodčích ze hřiště, který zblízka sledoval také delegát zápasu Václav Kvasnička.

Velká Dobrá – Chlumec 3:2 (2:0). Branky: 2. Zelenka, 31. Richter, 54. Porazil - 65. Ezeala, 68. Šedivý. Rozhodčí: Orálek. ČK: 45. Rogers (VD). Diváků: 100.


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...