1/4

Plná sestava Lánů nedala Slavoji šanci

Ze zmíněných zápasů byl asi nejočekávanější ten v Lánech, kde domácí ještě jistotu záchrany neměli a Slavoj je pořádně namočený. Jenže přijel dost oslaben, naopak domácí po několika kolech, kdy při skládání sestavy strádali, dali dohromady plnou palbu. V úvodu však zlobili Kladeňáci, měli i šance, ale Lány podržel výborný Javůrek.

Když Paluba našel dlouhým autem Petra a ten míč protáhl na Rusa, šly do vedení Lány a už ho nepustily. Opět Petr vyslal do sóla Buršíka a ten překonal Kolumbiče, který však v dalších minutách ukázal svůj arzenál a vychytal tři šance.

Ale Slavoj bez Caizla, Kolbaby, Ziebera a od začátku jara hlavně bez Kaválka na obrat v utkání neměl, Lány prostě šlapaly. Znovu se prosadil Rus a po dalším dlouhém autu zavřel zadní tyč předpisově Cafourek – 4:0.

„Pro nás to byl skvělý zápas na skvělém mokrém hřišti, což pochválili i hosté. Ti byli oslabeni, ale na začátku nás proti jejich šancím musel podržel výborný Filip (Javůrek). Po druhém gólu už šlo spíš o výši výsledku, zápas jsme měli pod kontrolou,“ komentoval duel lánský Milan Petr.

arrow_left Předchozí
1/4
Další arrow_right