Tuchlovice sice šly díky Hadrikově dorážce brzy do vedení, ale ještě rychleji kontrovala Lhota a za sedm minut skóre otočila hlavičkami Chlapce a Ibeho. Hosté měli víc šancí, potvrzovali roli favorita, ale už žádnou neproměnili. Tuchlovice se v chvílemi dost napjatém duelu (vášně vyvolal hlavně střet Š. Procházky s hostujícím Chlapcem a některé na obě strany ne právě ideální verdikty sudího Vyhnala) hodně snažily a byly odměněny. Po parádní bombě Červenky se ještě zaskvěl úchvatným zákrokem brankář Vošmík, ale pět minut před koncem kopali domácí standardku a udeřili.

SK Kladno - FC Chomutov 2:0, Divize B, 10. 11. 2018
Neuvěřitelný vlastňák pomohl Kladnu zlomit sérii

Netradičně poslali do vápna i brankáře Pospíšila, míč proletěl až na zadní tyč a tam si hosté dali vlastní gól, když odvracel neodvratitelné.

Tuchlovice pod trenérem Martinem Hřídelem pouze potvrdily, že koncovky duelů jsou jejich silnou stránkou, zachránily tak už čtvrtý zápas podzimu.

V penaltách zaváhala hvězda Lhoty Hájek, jehož vyčapal Pospíšil, naopak domácí byli bezchybní a jejich nejlepší hráč Pudil vše jistil bombou pod klacek.

Ilustrační foto.
Středočeští záchranáři poučují své kolegy