SLANÝ B – ZAVIDOV 0:4

Trojboj se silnými soky zakončilo Slaný třetí prohrou, nejkrutější. Domácí bez posil z áčka i dalšími absencemi zahrozili jen v úvodu Volgnerem, který pálil do gólmana- Vůbec ale neuhlídali hlavní ofenzivní sílu hostů, Korčáka a pak naděloval jako dárečky Ždánskému, který nakonec dovršil i hattrick. k potěše dobře hlavní tribuny, která byla plná hostujících fanoušků.

„Skóre je bohužel přiměřené. Jak na nás někdo vytáhne dlouhé balony, neumíme si poradit. nějak se v tom dusíme,“ uznal trenér Slaného Radim Vavroch.

UNHOŠŤ – TN RAKOVNÍK B 2:1 PK

Poprvé padl Tatran a přišel o vedoucí příčku. Domácí i bez hvězdy posledních kol Onu-Nsiiho dokonce dlouho vedli, když ve 12. minutě proměnil penaltu za sražení Hocha Neuberger. Další šanci už nedal a taktovku převzali hosté. Tutovky neměli, spíš nebezpečné standardky kopané Vrábíkem. Po pauze také po rohu vyrovnali Zaspalem a hru kontrolovali do poslední čtvrthodiny. V ní mohla rozhodnout zase Unhošť, gól Filgase však neplatil pro ofsajd a šance Hocha a Vokouna lapil gólman. V penaltovém rozstřelu hosté třikrát selhali a slavila Unhošť. „Nebyl to špatný výkon, hra měla smysl,“ mínil předseda TJ Unhošť Martin Šimáček.

DRUŽEC – VELKÉ PŘÍTOČNO 0:1

Bezkočka bez bodu. Brankář Družce si sice i proti Přítočnu snažil, ale nakonec nestačil na ránu Pavla Barthela těsně po změně stran. Družec tak dál zůstává na nule. „Kluci poctivě trénují a rádi by konečně vyhráli. Bohužel, nemohly dorazit opory Misura, Vacula a v úvodu ani Gesberger. Byli jsme nejblíž v sezoně, ale zase nemáme nic,“ litoval domácí trenér Marek Abrham s dovětkem, že jeho tým nic nevzdává. „Potřebujeme ale v zimě posílit.“

Hostující Jaroslav Hráský ve svém hodnocení na stránkách klubu litoval zahozených šancí i nervózní koncovky. V té podle něj mohla za zákrok Bacílka na Fedu padnout i červená karta. „Mnohem důležitější je, že zápas Přítočno zvládlo a dovedlo k vítězství.“