Vraný je zejména doma nepřekonatelné. Po silných Libčicích tady dali na frak dalšímu aspirantovi na postup. Mají plný počet devíti bodů, zatímco Doberáci jen tři… Ale pěkně popořádku.

Začátek totiž jasně patřil hostům, kteří se ujali brzy dvougólového vedení po trefách Ondráška a Faktora. Jenže v tomhle případě platilo pořekadlo o prvním vyhrání, které z kapsy vyhání. Domácí se postupně sebrali a díky slepeným gólům zkušeného Volfa a šutéra Kubíka vyrovnali.

Uvadající Doberáky se pokusil v poločase probudit kouč Marek Abrham dokonce čtyřnásobným střídáním, a protože má i lavičku velice kvalitní, jeho týmu změny pomohly.

Větší šance si však i nadále vytvářeli domácí, Volf dokonce trefil břevno, ale už se zdálo, že zápas skončí remízou. Pak ovšem hosté nedotáhli brejk, domácí hru otočili na Kubíka a ten obstřelil brankáře Jungra. Míč směřoval kousek vedle, ale Vrba ho dostihl a zavěsil. Následně přidal ještě pojistku ex-vinařický Tygl a ve Vraném se slavilo.

„Vypadalo to, že hosté nechtějí remízu a sympaticky hráli na vítězství. My toho využili, ale podle mne jsme zápas vyhráli zaslouženě. Stejně jako ve Lhotě jsme sice rozhodli až na konci, ale opět jsme měli víc šancí my,“ mínil kouč Vraného David Cimrman.

Podle něj byl zápas kvalitou výborný. „Možná přesahoval i úroveň B třídy, opravdu se na to dalo koukat. Přispěli k tomu i rozhodčí,“ pochválil David Cimrman také arbitry v čele s zkušeným Zuskinem, který se jindy s kartami nemaže, ale tady dal jen po jedné žluté na obou stranách.

Vraný – Velká Dobrá 4:2 (2:2). Branky: 34. Volf, 36. Kubík, 87. Vrba, 90. Tygl – 18. Ondrášek, 26. Faktor. Rozhodčí: Zuskin. Diváků: 150.


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...