Zápas byl nervózní od prvních minut, ale gól padl až v závěru poločasu, kdy ruku hostů potrestal k jejich velké nelibosti rozhodčí nařízením penalty a tu proměnil Kapek.

Doberáci ale po obrátce přidali, začali domácí přehrávat a přetočili i skóre. Brzy vyrovnal Ondrášek a v 80. minutě střílel přesně Stříška.

Ten byl důležitou postavou také v závěru, jeho faul podrážkou proti Ducárovi ocenil rozhodčí červenou kartou a Stříška bude při záchranářských soubojích týmu hodně scházet.

Ducára poté vyprovokovali fanoušci, domácí ostrý hoch jim nepublikovatelnými výrazy vynadal od plic a rozhodčí mu dal červenou také.

Mísa kypících emocí už přetékala a nebyl konec. Po standardce si J. Mrázek vymodlil faul na Faktorovi a Neužil z trestňáku z hranice vápna uklidil míč za Kindla – 2:2.

„My hlavně přišli už v úvodu o zraněného Trégra a pak odnesli Krupičku na nosítkách, oba mají utržené koleno. Nebylo to po nějakých zákrocích, ale celkově jsou tyhle zápasy podle mne od začátku nesmyslně vyhecované. Hrajeme B třídu, fotbal bychom si měli spíš užít,“ myslí si domácí hrající trenér Jan Mrázek.

Doberští jsou smutní, v jejich situaci je sice bod cenný a konečně předvedli bojovný výkon i na hřišti soupeře, ale v klidu pořád ještě nejsou.


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...