"Tři body zůstaly doma, ale nerodilo se to lehce, soupeř hrál velice dobře a až do konce nebylo nic rozhodnuto," uznal trenér Tuchlovice Miroslav Supáček.

Jeho tým ale začal na rozdíl od několika předešlých utkání dobře a po půlhodině hry se dočkal prvního gólu. Po brejku rychlého Cabejška dal ve 28. minutě svůj historicky první gól v dresu AFK zmíněný Folprecht.

Tuchlovicím pomohl i začátek druhého poločasu. Hosté chybovali v obraně a trestal je Kárník - 2:0. Pak se diváci nenudili, protože viděli několik šancí na obou stranách. Domácí Pihrt mířil do tyče, na druhé straně skvěle zasáhl brankář Tůma. Následně ho po ráně Křeliny zachránilo břevno, aby prakticky vzápětí na druhé straně udeřilo. Z šancí Krause a Cabejška byl sice jen rohový kop, ten však proměnil zkušený Nosek na 3:0.

Jenže domácí zapomněli, že Sparta hraje v přeboru o bytí a nebytí a bude šlapat dál. Potrestala jejich bohorovnost snížením a do konce zápasu se tlačila za dalšími góly. Domácí se však už ubránili a body v boji o třetí příčku

"Na naše poměry jsme začali dobře, dali gól a po nedorozumění hostů i další. Ale za stavu jsme se až příliš uklidnili a pak zápas dohrávali v obavě o výsledek," mínil trenér Tuchlovic Miroslav Supáček a je rád, že tým je aktuálně na dobré vlně. "Hráče navíc chválím za bojovnost, nasazení, důraz v osobních soubojích a víru ve vítězství," dodal kouč.

AFK Tuchlovice - Sparta Kutná Hora 3:1 (1:0). Branky: 28. Folprecht, 46. Kárník, 57. Nosek - 62. Čáp. Rozhodčí: Suchý. Diváků: 100.


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...