1/4

Milín (1. místo, 40 bodů)

Co by se muselo na jaře stát, abyste nedotáhli sezonu k postupu do divize, která je určitě vaším cílem?
Martin Malý (trenér): Pořád je to fotbal a stát se může cokoliv. Samozřejmě ale víme o tom, v jaké jsme pozici, a budeme se snažit ji udržet a v každém zápase dokazovat, že je to zasloužené.

Tuchlovice (2. místo, 28 bodů)

Jak se těšíte na hvězdu formátu Zdeňka Folprechta, který vás posílil z divizního Kladna?
Miroslav Supáček (trenér): Těším se, jak nám zvedne kvalitu jak při hře samotné, tak i na trénincích. Je to domorodec, tak očekávám i víc diváků v ochozech stadionu.

Fotogalerie: Úspěšný podzim AFK Tuchlovice v krajském přeboru

Velim (3. místo, 27 bodů)

Nebudou na jaře chybět zkušenosti exligisty Daniela Nešpora, který bude bojovat o záchranu Čáslavi v divizi? Dokážete takového hráče nahradit?
Radim Truksa (trenér): Je jasné, že nám Dan chybět bude, ale chtěl odejít do Čáslavi, tak jsme ho uvolnili. Určitě nám na hřišti bude chybět jeho přehled a fotbalovost. Ze všeho nejvíc ale asi organizace v obranných řadách.

Poříčí n. S. (4. místo, 26 bodů)

Podzim jste zakončili na čtvrtém místě. Panuje s ním spokojenost? A jaké jsou cíle pro jaro?
Marek Štork (trenér): Prohráli jsme pouze třikrát, mě osobně mrzí první dvě prohry, ta poslední ve Velimi byla o prvním gólu. Jinak to byl spíš remízový zápas. Čtvrté místo po našem remízovém startu je slušné. V tabulce pravdy máme +5 bodů, ale bodů celkem mělo být minimálně o pět šest více. Cíle pro jaro? Hrát dobrý fotbal a držet se v horních patrech vyrovnané soutěže.

loading
arrow_left Předchozí
1/4
Další arrow_right