DOKSY – TOCHOVICE 4:0

Doksy zahájily výborně. Během tří minut vyškrábl od tyče gólman Molnár Zlatovu hlavičku a po Stuchlého polonůžkách vykopl míč z brankové čáře obránce. Na druhé straně zabránil dorážce do odkryté klece akrobatický zákrok brankáře Kieryka. Úvodní nápor domácích ukončila nepřesná šajltle Stuchlého a uspěl až Vincenc, po dvouletém půstu krásně trefeným halfvolejem (37.). Poté domácí Hlava prudkou hlavičkou přestřelil.

Po pauze skončil pokus Stuchlého na tyči a napříč brankou vyběhl ven. Chuť si však Stuchlý brzy spravil nadýchaným obloučkem na Hlavu zakončujícího ve skluzu k zadní tyči (56.) a proměněnou penaltou (59.). Pětka byla jasná, Böhm si píchl míč před brankářem a byl sražen. Po pěkné kombinaci střídajících hráčů vstřelil Fišer se závěrečným hvizdem čtvrtý gól.

„Dobrý výkon, výborně zahrál Stuchlý i zkušený střed zálohy. Potěšil mě poslední gól, na pár doteků jsme se přes celé hřiště dostali k zakončení,“ pochvaloval si dokeský kouč Martin Škvára.

MNÍŠEK POD BRDY – VELKÁ DOBRÁ 1:0

„Děs a běs. Nefotbalové z obou stran, nedařilo se ani jednomu týmu,“ shrnul děj trenér Velké Dobré Vlastimil Hrubý. „V první půli jsme byli pořád v ofsajdu, snad desetkrát, až mi to přišlo divné. Zápas na 0:0, bohužel branku jsme v závěru dostali my,“ zalitoval Hrubý. Brankovému obstřelu Onderky (76.) do šibenice předcházelo rychlé vhazování a průnik středem. Podle spoluhráčů se jednalo o první Onderkovu branku vstřelenou levou nohou. Příležitostí si oba týmy vytvořily minimálně.

Oprávněnou penaltu v prvním poločase poslal domácí exekutor nad Zlatovu bránu, hlavička Mníšku z malého vápna proletěla též nad. Největší možností Čechie byl únik D. Hrubého, který skončil kličkou ve vápně a neodpískanou kosou brankáře a poté situace z poslední minuty, ve které poslal Hovorka míč vykutálený proti noze těsně vedle tyče.