„Naštvalo nás to, ale pak nám i Jarda Želina (dlouholetý trenér Braškova), který koukal z tribuny, říkal, že to ofsajd byl,“ uznal jeden z trenérů hostů Dan Míčka.

Domácí Roman Vavroch byl rád, že se vše vysvětlilo. „Braškováci byli pořádně naštvaní, koneckonců byl to gól v poslední minutě, ale podle mě opravdu z jasného ofsajdu,“ mínil.

Jeho tým měl kvalitní sestavu a první půli ovládal. Hosty varovala nejdřív nastřelená tyč, pak neuznaný gól L. Dandy. Následně už přišly góly po dvou křídelních akcích, centrech a přesných zakončeních Novotného a Dohnanského.

Slaný mělo ještě další šance, drželo se ještě nějaký čas po změně stran, ale postupně Braškov přidával plyn a začal favorita mačkat. „Do druhé půle jsme šli úplně jinak, což bylo dobře, protože v té první domácí jasně kralovali a hráli výborně,“ řekl Dan Míčka.

Jeho týmu hodně pomohl střídající Podraný, ten Slaňáky hodně trápil. Pak se trefil Repaský a zápas byl rázem otevřený. V závěru přišlo pár závarů, dokonce i zmíněný neuznaný gól Šimáčka, ale skóre se už nezměnilo.

„Braškov mě hodně překvapil, podle mě byli lepší než Hostouň. Velmi dobře tým posílili a bude se s nimi muset počítat. My mohli litovat, že jsme nedali víc šancí, protože do nějaké sedmdesáté minuty jsme pořád nějaké měli, pak jsme se naopak nedostali za půlku, zase jsme úplně vypnuli elektriku,“ dodal Radim Vavroch.

Dan Míčka chválil mužstvo za to, jak se po pauze zvedlo. „My šli herně nahoru, oni najednou dolů. Podobně jako s Kladnem a Hostouní mužstvo ukázalo, že je silné a bude se zlepšovat. Škoda jen, že nemáme žádný bod,“ mrzelo trenéra Braškova.


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...