Proč to nebylo v neděli na Dobré jasnější? Protože po úvodních dvou brankách Servuse a Dejčmara si vzala slovo posila hostů z áčka Oskar Fotr a bývalý ligový borec do poločasu vyrovnal. Po pauze sice domácí lehce zklidnil Stříška, ale další góly si Čechie nechala až na závěrečnou dvacetiminutovku, kdy teprve soka přejela. Trefili se Strnad, Mertlík, nejlepší střelec mužstva Faktor a také uzdravená podzimní posila Kolmistr. Pro něj to byl první zásah v dresu Doberáků.

Ti nakonec končí v tabulce třetí a sami čekali víc. Ač manažer Rastislav Stříška starší přivedl po letním sestupu do kádru velmi kvalitní hráče, zejména hřebečské duo Servus – Faktor, byl naopak znát odchod stopera Zimermana, jehož se úplně nahradit nepovedlo.

Trenér Marek Abrham v předsezonním rozhovoru pro klubové stránky měl jasný cíl, postup, nic jiného nebral. Plánoval deset výher a celkem 32 bodů, což se povést mohlo, ale prohry ve Vraném a hlavně ve Lhotě byly navíc. Asi nikdo na Dobré netušil, že nováček z Dobrovíze bude ještě daleko lepší než Velká Dobrá, byť má užší kádr. Proto je ztráta na čelo osmibodová a Čechie má před sebou navíc tým Mšece/Nového Strašecí, velkého rivala.

Hostouň B také čekala od podzimu víc, vždyť je v tabulce poslední s jedinou výhrou a jednou remízou. Nový trenér Miroslav Mokroluský sice udělal dobrý krok, když v létě vrátil některé kluky zpátky k fotbalu, ale kvalita na B třídu týmu scházela. Hostouň často nehrála špatně, ale chyby mladých hráčů bily do očí. Tým zřejmě sestoupí, nicméně smutnit nemusí: v okresním přeboru může po čase patřit k nejlepším.


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...