Nedělní zápas nebyl dohrán po nešťastném a velmi vážném zranění hostujícího Patrika Svobody, který si po střetu s brankářem Dominikem Pražákem zlomil holenní a lýtkovou kost levé nohy.

Hráči ani jednoho týmu pak nebyli schopni pokračovat ve hře a úplně se jim nechtělo ani ve středu. Přece jen víc chuti ukázali hosté, kteří hráli i za kamaráda a zejména zásluhou hattricku svého kanonýra Petra Kučery vyhráli 4:0. Zbylou branku připojil Jan Čech chvíli po svém příchodu na hřiště ve druhé půli.

Mšecko-strašecký tým se tak posunul před posledním kolem za druhé Libčice. Hostí Lhotu odsouzenou k sestupu, zatímco Libčice čeká těžší duel na půdě Velké Dobré.

Vranští si zahrají v Libušíně o sedmou příčku.

Vraný - Mšec/Nové Strašecí 0:4 (0:2). Branky: 11., 16. a 72. Kučera, 71. Čech. Rozhodčí: Obrajtr.

Předehráovka Braškov a Slavoje Kladno potvrdila, že v lepší formě končili sezonu Braškovští. Ti vyhráli 7:2, když hosty držel ve hře jejich nejepší hráč Tomáš Abrham. Po jeho gólech Slavoj otočil na 1:2, ale pak těsně před přestávkou vyrovnal Zábranský a po obrátce už hosté odpadli.

Za Braškov potvrdil střeleckou pohodu Matěj Hudousek, který dal dvě branky a překonal bráchu Marka střídaného v poločase. Dvakrát se trefil rovněž Zábranský, jednou Krovoza a Brodský.

Braškov - Slavoj Kladno 7:2 (2:2). Branky: 13. a 88. Mat. Hudousek, 44. a 75. Zábranský, 53. Krovoza, 55. Repaský, 57. Brodský - 20. a 24. Abrham. Rozhodčí: Jarolímek.


Načítám tabulku ...