Hřebeč nastoupila v plné palbě, to se povede málokdy. Nechyběli střelec Novák, skvělý stoper J. Dolejš ani trojice bývalých ligových borců Prosek, Jablonský a Podaný. „Ten přišel poprvé a spíš se mi zdálo, že nám to uškodilo. Čekal jsem od týmu víc, bylo to dost ospalé,“ mínil hrající trenér Miroslav Novák, který opět skóroval a jeho trefa ze začátku druhého poločasu byla nakonec vítězná.

Tu první obstarali v prvním poločase jiní borci. Centr Lukeše vrátil před branku M. Dolejš a vysoký Pařízek přeskočil gólmana.

Zmíněný druhý zásah Hřebče přišel pár desítek vteřin po zahájení druhé části. Opět přihrával Lukeš a našel přihrávkou pod sebe Nováka – čtrnáctá trefa sezony a 2:0. Snaživí a kousaví hosté však brzy byli v zápase zpátky. Jejich dobrou střelu ještě Zajíček vyrazil, ale pouze k nohám Hudce, jenž nezaváhal – 2:1.

SK Kladno - SK Újezd Praha 4 1:3 (1:0), Divize B, 20. 8. 2022
Útok na čelo divize skončil propadákem Kladna a pěti hořkými góly

Favorit ovšem svou pozici ustál. V 81. minutě musel po standardce zasahovat brankář hostů, ale dorážející J. Dolejš zase potvrdil, že ač je stoper, prakticky v každém duelu ještě skóruje. Jakoby zkoušel v čele tabulky kanonýrů dohnat Miroslava Nováka. „To nemyslíte vážně! Kdyby mě opravdu doháněl, tak ho nepostavím!“ smál se Novák.

Už vážněji doplnil, že od svého týmu tentokrát očekával více. „Byly tam dobré pasáže, ale bohužel i ty horší, nudné. A musím také pochválit soupeře, Průhonice byly lepší než před týdnem Beroun,“ zakončil.

Hřebeč – Průhonice 3:1 (1:0). Branky: 24. Pařízek, 46. Novák, 81. J. Dolejš – 61. Hudec. Rozhodčí: Zuskin. Diváků: 100.