Aktivita obou mužstev se od první minuty přelévala. Lépe začali hosté ze Hřebče, ale Jablonský sám před brankářem Dřevojanem neproměnil, střelu Nováka že střední vzdálenosti pak brankář domácích vytlačil. A do šturmu přešli jeho spoluhráči. Ti hráli výborné protiútoky a standardky, kde Hřebeč držel fantastický brankář Zajíček.

Ten kapituloval až po umístěné střele Sirotka z vápna. To hosty trošku probralo, tutovku Nováka hlavou však vytáhl Dřevojan, po střele Hajného zvonila tyčka a skvělý zákrok předvedl opět domácí brankář proti střele Mentbergera. „Nicméně nás opět držel při šancích domácích Zajíček,“ přiznal manažer Hřebče Štěpán Sádecký.

Do druhého poločasu jeho tým nastoupil úplně jinak a dirigován výborně hrajícím Podaným zamkl domácí na jejich půlce. Vytvářel si závary, Pařízek šel sám na brankáře, ale nedal. Až byl při trestném kopu stažen Novák (79.) a z pokutového kopu sám vyrovnal.

Domácí byli v druhém poločase za půlkou jen párkrát, přesto udeřili! V 89. minutě využil své rychlosti Sochůrek a po úniku dal na 2:1. Zdálo se, že je roleta stažena, ale Hřebečští zbraně nesložili. Ve druhé minutě nastavení Tomáš Jablonský udělal kličku na vápně a jeho střela tečovaná obráncem skončila v síti.

„V prvním poločase byli trošku lepší domácí, druhý jsme to hrnuli celý čas jen na jejich bránu. Nakonec je bod dobrý,“ dodal Štěpán Sádecký.

Sedlčany - Hřebeč 2:2 (1:0). Branky: 26. Sirotek, 89. Sochůrek - 79. Novák (PK), 90. Jablonský. Rozhodčí: Louda. Diváků: 154.


Načítám tabulku ...