Hřebeč na tenhle mač dlouho nezapomene. Na začátku to byl válec, který odbrzdila posila z Libušína Obradovič. Když v osmé minutě dal Dolejš na 2:0, vypadalo to, že Vlašim přijela na výlet, ale tak to nebylo. Do hry ji dostala proměněná penalta Cettlem a nakonec stejný hráč v páté minutě nastavení nechal domácí vypít pelyňkový nápoj do dna – 3:4! mezitím Hřebeč zvýšila na 3:1 a měla řadu dalších šancí. Soupeř se probral 20 minut před koncem a stačilo mu to. 

Další zástupce Kladenska svůj zápas zvládl, Tuchlovice v derby přetlačily překopaný kádr Nového Strašecí 2:0. Kladenského gólmana ve službách bubáků překonal dvakrát Nedeljko Miškovič, letní akvizici Beštova týmu ze Srbska. Na něj se bude do Tuchlovic chodit, dal totiž zapomenout i na řadu absencí v týmu.

V I. A třídě bodovaly všechny kladenské celky. Naplno Libušín, který s řadou posil rozšlehal béčko SK Rakovník 6:1. V hlavní roli byl rychlík Jan Křemen, který zaznamenal hattrick. Dvakrát se v závěru trefila i posila z Družce Čurda. Nově utvořený tým si sedá velmi rychle a s nováčky v sestavě  Müllerem, Kaválkem, Houhou a dalšími bude moc silný. Zahrál si i legendární futsalista David Frič, žlutou kartu stihl tenhle hecíř za pouhé čtyři minuty na place…

David Müller si zahrál českou soutěž po 12 letech v Rakousku. Někdejší talent si z toho nechtěl dělat velkou hlavu a na facebookový profil napsal: "Nová výzva, tak snad se z toho nepo… Důležitý je mít z fotbalu radost." V sobotu měl, Baníček asi povede tabulku. 

Velká Dobrá vydřela dva body na hřišti ještě na jaře krajského Spartaku Příbram. Prohrávala už o dvě branky, ale posila ze Sparty Krovoza snížil, Kalousek v 76. minutě vyrovnal a pak Čechie zvládla i penaltový rozstřel.

Ten se naopak nepovedl doma Doksům, které hostily vlastně také trochu Spartak Příbram. Jenže v trikotech Tochovic, kam v létě řada hráčů hráčů Spartaku zamířila. Doksy aspoň díky Zlatově zásahu získaly bod za remízu 1:1, penalty už nezvládly, mág Kieryk na vše sám nestačí.